nadpis Don Bosco ASC je třetí větev salesiánské rodiny, kterou založil v roce 1876 svatý Jan Bosko. Soustřeďuje ty křesťany, kteří chtějí v salesiánském duchu společně pracovat pro druhé, zejména pro mládež a obyčejné lidi.
Dnešní datum: 26. 05. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Kdo jsme? :: Ke stažení :: Slovakia  
Duchovní cvičení

Adresář ASCKonto AIRBAG

Adresa a kontakty
ADRESA:
Sdružení salesiánů spolupracovníků
Kobyliské náměstí 1
182 00 Praha 8
IČ: 00406902
číslo účtu:
253474458 / 0300


 • Provinciální rada
 • Místní společenství
 • Ostatní adresy

 • Články podle data
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Informace

  * Novinky na webu

  Vydáno dne 25. 05. 2018 (432 přečtení)

   

  Milí spolupracovníci,

  snad každý z nás již zaregistroval, že se na nás valí evropská směrnice na ochranu osobních údajů, tzv. GDPR ("džídýpíár"). Tato směrnice se dotýká všech právnických subjektů, naše sdružení nevyjímaje. Proto musíme i my chránit osobní údaje, se kterými pracujeme a případně je i zveřejňujeme.  Postupně budeme realizovat jednotlivé kroky, které ke zvýšení ochrany osobních údajů povedou. Uvažujeme i o koncepčních změnách především našeho webu, který je v poslední době oblíbeným terčem lovců kryptoměn ...

  První kroky, které činíme ke dni platnosti nové směrnice, se týkají našeho webu. Úmysly modliteb a Zpravodaj jsme přesunuli z veřejně přístupné oblasti do chráněné části. Zjistíte to tak, že si kliknete na odkaz společných modliteb nebo Zpravodaje a pokud již nejste přihlášeni do Adresáře, musíte nejdřív zadat své přihlašovací údaje. Vzhledem k tomu, že se přes Adresář přihlašujeme na duchovní cvičení a další akce, měl by každý z nás své přihlašovací údaje znát. Přesto jsme jen lidé a zapomínáme (soudím hlavně podle sebe). Pokud nemáte či si nepamatujete své jméno a heslo do Adresáře, pošlete nám na adresu admin@ascczech.cz email s prosbou o heslo či celý přístup a my vám ho pošleme. Nezapomeňte se, prosím, podepsat, abychom věděli, kdo nás o přístup žádá...

  S ohledem na ochranu osobních údajů také prosím zvažujte, jaké články a s jakým obsahem chcete na webu zveřejnit. Náš stávající web zatím neumožňuje rozdělit články na veřejnou a privátní část, ale budeme usilovně pracovat na tom, aby nový web (na který se těšíme) toto rozdělení uměl. 

  Budeme vás průběžně informovat o změnách, které budou nastávat a pokud by měl někdo chuť nám pomoci, budeme jen rádi. Zvláště příprava nového webu nebude zrovna jednoduchá záležitost a bude to změna zase na dlouhou dobu.

  Prosíme vás také o trpělivost, pokud něco nebude hned fungovat tak, jak byste potřebovali. Budeme moc rádi, když nám své potřeby, požadavky a nápady sdělíte.

  Děkujeme.

  Honza a František


  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Jan Tomiga | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  ZPRAVODAJ
  Zpravodaj č. 153
  příští uzávěrka
  20. května 2019

  Starší čísla Zpravodaje

  Užitečné ODKAZY

  SDB

  FMA

  SHM

  Bosco Point

  SADBA

  ASC-SK

  SDB-SK

  TV NOE

  Rádio Vaticana

  Víra CZ


  Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS systému -
  Příspěvky a články na web můžete posílat na adresu nebo