ODVÁŽNÁ A NEBO DRZÁ? - TO JE JEDNO, KDYŽ VÁM JDE O SPLNĚNÍ SNU :)

Autor: L+P Solovští <solpa(at)centrum.cz>, Téma: Rubrika apoštolátního činění, Vydáno dne: 20. 12. 2021

 

ZAS PO ČASE AKTUALIZACE :)

Tak jsem v TOM!!!! Samozřejmě, že ve Výcviků koučů :) a  už mám za sebou první modul! (čekají mě ještě další čtyři - v červnu, září a říjnu 2022 a v lednu 2023.)

Je to přesně takové jaké jsem si to představovala! Plné akce, emocí, energie, radosti, smíchu, kontaktu a taky nezbytné teorie a praxe, praxe a praxe :) Jsem upřímně nadšená, proto je třeba to s vámi sdílet :) 

A  koučovat naživo se bude dřív než si myslíte!!! :) :) 

PS: podařilo se mi "získat" 35.000 z celkových 65.000. Zbytek vyřešila půjčka od mých rodičů. Všechny, kteří přispěli, budu po absolvování druhého modulu kontaktovat s domluvou na individuální koučink :) 


Určitě vás některé zajímá, jak si v tomto stojím :)

Chtěla bych vás informovat, že se mi podařilo do dnešního dne získat 19.000 Kč (= a tím pádem také 19 hodin praxe v koučování po absolvování kurzu, na které se už teď moooc těším :)) z celkových 65.000 Kč, což je skoro jedna třetina. Dobrá polovina z vybrané částky je z rukou salesIánů spolupracovníků - takže vám z celého srdce děkuju, že mi pomáháte plnit si sny :)

Možná je pro mnohé z vás KOUČINK relativně neznámé slovo. Není divu, v ČR se objevil v 90. letech 20 století. Jisté ale je, že je určen pro KAŽDÉHO Z VÁS :)

Koučink je proces, který podporuje hledání individuálních řešení a je vhodný pro každého, kdo cítí potřebu se rozvíjet nebo hledá směr, kudy se momentálně vydat. Je to podpora lidí na cestě v přemýšlení, vytváření nápadů, vizí, cílů i akcí a jejich okamžitém uskutečňování. Je to hra, radost, motivace i dřina. Práce, která stojí za to.

Kouč není poradce ani mentor, ale hledá řešení společně s klientem. Nedává vám konkrétní rady, ale vede vás k hledání vlastních řešení v sobě, čímž se práce stává mnohem efektivnější a tím vám výrazně usnadňuje dosahování vašich cílů. Všechny odpovědi na vaše otázky nosíte v sobě. Největším expertem na váš život jste právě vy a nikdo jiný.
                                                                                                  (citace z učebnice koučinku)


 

Možná jsem odvážná a nebo drzá - těžko říct, každopádně stálo mě to hodně kuráže sem vložit tento příspěvek :)

Mnozí mě už znáte z osobních setkání (jsme s manžílkem spolupracovníci od roku 2013) a nebo z příspěvku O RADOSTI, které týden co týden vkládám na tento web. 

Už dlouho mám svůj sen (viz příspěvěk níže) a kde je sen, je i cesta! Jste moje velká druhá rodina a já se v tomto společenství cítím jako rybka ve vodě a proto se na vás obracím s prosbou, abyste sdíleli tento můj příspěvek tak, kde by mohl padnout na dobrou půdu. 

Nevím, jestli se to podaří, ale jedno je jisté - když sdílíte svůj sen s ostatními, tak vám to už pak nedovolÍ se vzdát, takže budete taková moje pojistka to nevzdat :)


Jmenuji se Ludmila Solovská a více o mě se dozvíte na: 
www.radostnezenska.cz

Vítejte v mém světě!
Od svého studia na vysoké škole, tj 17 let (Management – řízení lidských zdrojů) jsem neustále v interakci s lidmi a pohybuji se ve světe mezilidské komunikace.

Rozvoj lidí a vnitřního potenciálu u sebe i druhých se stal mou vášní. Možná také proto mám doma 5 dětí!

Z nulového sebevědomí, že něco dokážu předávat a pouze teoretických znalostí z vysoké školy jsem vybudovala nejprve sama sebe, pak své podnikání a následně jsem se rozhodla pomáhat druhým v oblasti osobnostního rozvoje.

Moje speciální dovednost je motivovat ostatní k aktivitě, najít silné i stinné stránky jejich osobnosti a využít je k dosažení osobních a chcete-li i kolektivních cílů.

A jelikož v tomto svém splněném snu chci pokračovat, rozhodla jsem se přidat si ke svému žebříčku znalostí také tento kurz:

https://vokacova.com/nazivo/koucink-jako-umeni/

Tento 9 měsíční výcvik (celkem 12 dnů prezenčního studia – 5 modulů + distančního studia formou četby a koučování), který chci zvládnout při svém full time zaměstnání a který budu absolvovat v době svojí dovolené a o sobotách, stojí 65.000,- Kč.

Nutno podotknout, že jsem více jak půl roku hledala kurz, který by mi tzv. „sednul“ a stále neúspěšně, až jsem narazila na tento! A s ním souzním každým kouskem svojí duše. 

Jelikož ale nemám tuto částku k dispozici, rozhodla jsem se oslovit širokou veřejnost – a každého jednoho z vás – HLEDÁM SPONZORY :)

Po absolvování kurzu – což bude 13. 1. 2023 na oplátku nabízím 65 hodin koučování = MŮŽETE SI JE DOPŘEDU PŘEDPLATIT TÍM, ŽE MI PŘISPĚJETE NA CELKOVOU ČÁSTKU KURZU :) (jedna hodina koučování = 1000 Kč). V čem koučink spočívá se dozvíte na výše uvedením odkaze – Koučink jako umění.

Jestli jsem Vás tímto zaujala, prosím kontaktujte mě na 731 621 210 nebo na emailu: solovskaludmila@centrum.cz

"COKOLIV SI LIDSKÁ MYSL DOKÁŽE PŘEDSTAVIT A ČEMU DOKÁŽE UVĚŘIT, TOHO LZE DOSÁHNOUT.“                                                                                                      (Napoleon Hill)