Víkend pro otce s dospívajícím synem

Autor: redakce <redakce(at)ascczech.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 21. 01. 2022

V září 2022 se bude konat 25. Víkend pro otce s dospívajícím synem I. (syn 16-18 let). Nejedná se ovšem pouze o jeden víkend, ale jde nám o doprovázení synů dospíváním do dospělosti. Proto se přihlaste jen vy, co to myslíte vážně a budete ochotni v tomto své syny podporovat. O akci je veliký zájem a bývá do ½ hodiny plno, tak příliš neváhejte.Pakliže syn absolvuje Víkend pro otce s dospívajícím synem I. a II. a  sám se účastní alespoň dvou víkendů už jen pro syny tj. Víkend pro syny III., IV., V. , může se účastnit závěrečné akce Brána dospělosti (což jsou netradiční duchovní cvičení na téma iniciace synů do dospělosti).

Postup přihlášení na tuto první akci je prostý. Na našem webu:  http://www.centrumprorodinu.cz/  po pravé straně ve sloupečku Novinky se těsně před 19.00 dne 31.1. 2022 (letos je to pondělí) objeví nabídka na Víkend pro otce s dospívajícím synem I. s přihláškou. Na tomto webu se dozvíte více i o jednotlivých víkendech.

Upozorňuji, že bude potřeba nejspíš dvojí očkování (popřípadě 3. očkování), tak jako je tomu dnes. Bez toho se nelze ubytovat a tím pádem zúčastnit…

František Růžička, ASC         frantisek.ruzicka@mukrupka.cz                     http://www.centrumprorodinu.cz/