Výměnný pobyt - dovolená

Autor: redakce <redakce(at)ascczech.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 12. 05. 2022

Ilustrační foto
Ahoj všem dobrým lidem.
Chtěla bych touto cestou, v rámci finanční úspory za dovolenou, nabídnout letní výměnný pobyt. Jsme čtyřčlenná rodina, děti 6 let a 2,5 roku. A chtěli bychom poznat krásy naší republiky. Jelikož je dnešní doba ekonomicky dost složitá, chceme zkusit cestu výměnného pobytu.
Nabízíme 2 termíny: 6.-10. července nebo 1.-7.srpna 2022... nemusí se jednat o celý týden, třeba jen prodloužený víkend, záleží na domluvě.
Jediný náš požadavek je ubytování pro 4 osoby (klidně i na zemi na matracích) a lokalita po celé ČR, kromě východní Moravy.
Na oplátku nabízíme k dispozici rodinný dům (max 8 lůžek - 4postele, gauč, matrace), obrovskou zahradu, plody z ovocných stromů a keřů, gril, pro děti skluzavka, houpačka, písek, bazének, domeček, trampolína,venkovní hračky. Bydlíme v krásné klidné vesnici v srdci Valašska. Zde hospůdka a cukrárna s kavárnou. Ve vzdálenosti 2km Penny Market a ostatní služby města Valašské Klobouky.
Můžeme doporučit spoustu zajímavých míst v nejbližším okolí (Čertovy skály, Půlčinské skály, cyklostezka, Hrad Brumov, poutní místa, rozhledna Královec a ostatní kopečky Bílých Karpat) i v širším okolí a také spoustu hradů za kopečkem na Slovensku.
Jediná naše podmínka je v období sucha zalévání zahrady a také zde nechceme úplně cizí lidi, takže je pro nás důležitá známost našich příbuzných a jejich doporučení.
Více info pro zájemce na emailu: ptackova.staw@gmail.com.

Ptáčkovi z Poteče (od Jožina a Jany Cahlových)