Volné místo na duchovních cvičeních na Colle Don Bosco

Autor: Jan Tomiga <tomiga(at)centrum.cz>, Téma: Duchovní cvičení, Vydáno dne: 12. 03. 2023

Colle Don Bosco

 

Nabízíme 2 volná místa na duchovních cvičeních na Colle Don Bosco v termínu 1.7. - 8.7.2023 ...V letošním roce jsme se v místním společenství Fryšták rozhodli uspořádat pro své členy duchovní cvičení na Colle Don Bosco v Itálii. Protože to mají být exercicie určené primárně pro naše místní společenství, nedávali jsme je do společného seznamu. V této chvíli máme volný poslední dvoulůžkový pokoj a zájemci z MS se již nehlásí, proto chceme tato 2 místa nabídnout ostatním spolupracovníkům ...

Termín je od 1.7. do 8.7.2023. Exercitátorem je P.Antonín Pražan, salesián ze Zlína. Bydlet budeme přímo na Colle Don Bosco, kam dojedeme osobními auty. Budeme putovat po okolních místech, která mají pro nás salesiány svůj význam a také plánujeme strávit 2 dny v Turíně. Při tom putování budeme také promýšlet svoji spiritualitu i svůj život. Stravovat se budeme společně. Předpokládaná cena je cca 15 000 Kč / osobu. Celkový počet účastníků je plánovaný na 16 osob včetně exercitátora.

Vzhledem k tomu, že máme volný dvoulůžkový pokoj, přivítáme manželský pár nabo dvojici žen či dvojici mužů. Také bychom uvítali zkušeného řidiče, který by byl ochotný podílet se na řízení auta během cesty.

Pokud máte zájem nebo potřebujete více informací, obraťte se na Martu a Honzu Tomigovy, kteří jsou společně s Výsmekovými organizátory těchto duchovních cvičení (kontakty najdete v Adresáři).

Máme také prosbu - pokud by měl někdo možnost zapůjčit nám na tuto cestu 8-9 místné auto, byli bychom moc vděčni ...

Přejeme požehnaný postní čas.                                                                           M+H Tomigovi